NOWA INWESTYCJA
W ŚWINOUJŚCIU

W uzdrowiskowej części Świnoujścia, w bliskiej okolicy morza, gdzie znajduje się najszersza i najczystsza plaża w Polsce powstaje wyjątkowa inwestycja SeaBreeze.

NOWA INWESTYCJA
W ŚWINOUJŚCIU

W uzdrowiskowej części Świnoujścia, w bliskiej okolicy morza, gdzie znajduje się najszersza i najczystsza plaża w Polsce powstaje wyjątkowa inwestycja SeaBreeze.

INWESTYCJA

Sea Breeze to wyjątkowy obiekt usytuowany w bliskiej okolicy morza. Dwunastopiętrowy zespół lokali mieszkaniowych znajduje się w uzdrowiskowej części Świnoujścia, a w jego skład wchodzi 121 nowoczesnych mieszkań. Na szczycie budynku ulokowane zostały dwukondygnacyjne apartamenty z pięknym widokiem
na nadmorską panoramę. Mając na uwadze komfort
i wygodę przyszłych mieszkańców, wykorzystujemy ekotechnologie, tworząc zieloną przestrzeń do pracy i wypoczynku.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

DUŻE PRZESZKLENIA

NOWOCZESNYCH
MIESZKAŃ

INWESTYCJA

Sea Breeze to wyjątkowy obiekt usytuowany w bliskiej okolicy morza. Dwunastopiętrowy zespół lokali mieszkaniowych znajduje się w uzdrowiskowej części Świnoujścia, a w jego skład wchodzi 121 nowoczesnych mieszkań. Na szczycie budynku ulokowane zostały dwukondygnacyjne apartamenty z pięknym widokiem na nadmorską panoramę. Mając na uwadze komfort i wygodę przyszłych mieszkańców, wykorzystujemy ekotechnologie, tworząc zieloną przestrzeń do pracy i wypoczynku.

NOWOCZESNA ARCHITEKTURA

DUŻE PRZESZKLENIA

NOWOCZESNYCH MIESZKAŃ

ROWEROWNIA DLA MIESZKAŃCÓW

RÓŻNORODNE
ROZKŁADY MIESZKAŃ

LOGGIE I TARASY
Z MOŻLIWOŚCIĄ MONTAŻU JACUZZI

LOKALE USŁUGOWE O POWIERZCHNI 34-143m2

PROJEKT

SeaBreeze jest najwyższym budynkiem Świnoujścia.
W budynku powstało 12 pięter. Każde z mieszkań posiada loggię lub taras, a do mieszkań na parterze przynależą ogródki.

Mieszkania na 3 ostatnich piętrach są dwupoziomowe.
Na parterze znajdują się funkcjonalne lokale usługowe. Wnętrza części wspólnych wykończone są w jasnej kolorystyce, co dodaje wnętrzom dodatkowej elegancji. SeaBreeze to budynek mający nowoczesną i zwartą bryłę. Budynek wyróżnia się na mapie miasta z uwagi na swoją wysokość oraz minimalistyczny, funkcjonalny design. Doskonałe miejsce dla osób, które nie chcą rezygnować z uroków miasta, a jednocześnie cenią bliskie sąsiedztwo natury.

Pomieszczenia rozmieszczono w taki sposób, by dać przyszłym mieszkańcom poczucie komfortu oraz możliwość relaksu na świeżym powietrzu. W mieszkaniach zaplanowano wydzieloną część kuchenną, strefę dzienną i sypialną oraz łazienkę i taras, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort.

Kraina 44 wysp

Kraina 44 wysp

To wszystko czeka na Ciebie w Świnoujściu!

CZYSTE
POWIETRZE

DZIKA
PRZYRODA

WIELE 
ATRAKCJI


UZDROWISKO

NAJSTARSZA I NAJCZYSTSZA
PLAŻA W POLSCE

Mateusz Richter – Biegły w zakresie międzynarodowego prawa handlowego oraz prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem regulacji z zakresu prawa nieruchomości oraz procesów przeprowadzania inwestycji na rynku nieruchomości komercyjnych. Jako inwestor działa przede wszystkim na rynku polskim, w takich miastach jak: Poznań, Warszawa, Gdańsk, Sopot, Łódź czy Szczecin. W okresie ostatnich 10 lat obsługiwał, doradzał i wspierał w gospodarowaniu nieruchomościami, kojarzył inwestorów, wykonywał koncepcje inwestycji i biznesplanów, uczestniczył przy projektowaniu budynków i budowli w tym przebudowy obiektów, przygotowywał inwestycje i poszukiwał nieruchomości pod zabudowę.

Stanisław i Teresa Kasprowicz – inwestorzy z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości w kraju oraz za granicą, głównie na rynku niemieckim. Zrealizowali wiele projektów deweloperskich, w tym również w Świnoujściu, m.in. zespół trzech budynków apartamentowych przy ul. Uzdrowiskowej oraz „Cesarskie Ogrody”, które wpisały się w krajobraz miasta jako wspaniała restauracja i adaptacja dawnego rosyjskiego szpitala przy ul. Wyspiańskiego.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Słowianin” – Największa Spółdzielnia działającą na terenie Świnoujścia, Międzyzdrojów i Wolina. Przez cały okres działalności Spółdzielnia budowała swoje zasoby, zaspokajając potrzeby mieszkaniowo-użytkowe oraz zapewniała rozwój życia kulturalno-oświatowego, tworząc coraz to nowsze sekcje. W ostatnich latach położono mocny nacisk na inwestycje związane z rozwojem własnej sieci telewizji kablowej „Telewizja Słowianin” i Internetu. Aktualnie skład Zarządu Spółdzielni stanowią: Pan Mariusz Łukaszyk – Prezes Zarządu, Dyrektor Spółdzielni – wykształcenie wyższe, staż pracy 11 lat oraz Pan Jarosław Kwiatek – Z-ca Prezesa, Z-ca Dyrektora ds. Technicznych – wykształcenie wyższe, staż pracy 7 lat.

Wspólnicy spółki

Spółka SEA BREEZE Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku została założona w 2019 roku.

Projekt deweloperski realizowany przez spółkę w Świnoujściu przy ul. Matejki 41 opiera się na budowie budynku mieszkalnego, 12-piętrowego (na 3 ostatnich piętrach zlokalizowane są mieszkania dwupoziomowe z antresolami, oferujące widok na morze) o wys. ok. 50 m.

    Thank you!. Your message is successfully sent...
    We're sorry, but something went wrong

    Napisz do nas