SeaBreeze

Sea Breeze to wyjątkowy obiekt usytuowany w bliskiej okolicy morza. Piętnastopiętrowy zespół lokali mieszkaniowych znajduje się w uzdrowiskowej części Świnoujścia, a w jego skład wchodzi 128 nowoczesnych mieszkań. Na szczycie budynku ulokowane zostaną dwukondygnacyjne apartamenty z pięknym widokiem na nadmorską panoramę. Mając na uwadze komfort i wygodę przyszłych mieszkańców, wykorzystujemy ekotechnologie, tworząc zieloną przestrzeń do pracy i wypoczynku.

Profesojnalizm

Na parterze budynku znajdują się lokale handlowo-usługowe. Wszystko zostało zaprojektowane w precyzyjny, estetyczny i przemyślany sposób, by zapewnić mieszkańcom najwyższy komfort codziennego użytkowania. Mieszkania będą oddane do użytku właścicieli w stanie deweloperskim, jednak na życzenie Klienta oferujemy możliwość indywidualnego wykończenia lokalu „pod klucz”.

Oferta

Sea Breeze to budynek mający nowoczesną i zwartą bryłę (nawiązującą do latarni morskiej). Budynek wyróżnia się na mapie miasta z uwagi na swoją wysokość oraz minimalistyczny, funkcjonalny design. Doskonałe miejsce dla osób, które nie chcą rezygnować z uroków miasta, a jednocześnie cenią bliskie sąsiedztwo natury. W obiekcie znajdują się mieszkania o powierzchni od 24 do 95 metrów kw., każde z tarasem albo loggią oraz mieszkania dwupoziomowe na dwóch ostatnich piętrach. Pomieszczenia rozmieszczono w taki sposób, by dać przyszłym mieszkańcom poczucie komfortu oraz możliwość relaksu na świeżym powietrzu. W mieszkaniach zaplanowano wydzieloną część kuchenną, strefę dzienną i sypialną oraz łazienkę i taras, by zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort.